Skelbiame registraciją į naujo sezono treniruotes

,Atrask sportą” – Apjungia K-GYM sporto ir sveikatingumo centrą, Vilniaus vaikų gimnastikos studiją, Vilniaus parkūro ir Vilniaus dziudo akademijas. Siekiant palengvinti administravimą ir sukurti klientams patogią bei šiuolaikišką platformą, pasinaudojome Lietuviška exoclass veiklų valdymo sistema. Naują sezoną pasitiksime su lengvai valdoma klientų registracija, komunikacijos kanalais. Nuo šiol bus formuojamos sąskaitos kurias gausite elektroniniu paštu arba prisijungę prie savo paskyros. Paskyroje galėsite matyti vaikų lankomumą, sąskaitas, sutartis bei lengvai užsisakyti norimą paslaugą. Sąskaitas galėsite apmokėti įvairiais Jums patogiais būdais.
Visa tai ir dar daugiau Jūsų laukia jau labai greitai. O šiuo metu atidarome registraciją naujiems klientams per google FORMS.

JAU ESAMIEMS MŪSŲ KLIENTAMS REGISTRUOTIS NEREIKIA, su Jumis asmeniškai susieksime rugpjūčio mėnesį.

Naujiems nariams čia REGISTRUOTIS

KGYM sporto ir sveikatingumo centras ir Vilniaus parkūro akademija įsikūrę Ateities g. 31, Vilnius.  KGYM centro sporto šakos: lavinamoji, sportinė ir meninė gimnastika, akrobatika, oro akrobatika, cheerleading. Vilniaus parkūro akademijoje įkurta viena šiuolaikiškiausių ir didžiausių parkūro aikštelių pabaltyje.

KGYM sporto ir sveikatingumo centras,  Vilniaus parkūro akademija ir Vilniaus dziudo akademija V. Pociūno g. 8, Vilnius (PC Vilnius Outlet). Čia vyks oro akrobatikos, parkūro ir dziudo užsiėmimai.

„Šokliukai” įsikūrę Savanorių pr. 28, Vilnius (IMPULS patalpose). Šioje salėje vyksta lavinamosios/sportinės ir akrobatinės gimnastikos užsiėmimai vaikams nuo 3 iki 16 metų.

KGYM sporto ir sveikatingumo centras ir Vilniaus dziudo akademija įsikūrę Ozo g. 14C, Vilnius (DELFI sporto centras). Čia vyks lavinamoji/sportinė gimnastika, akrobatika, oro akrobatika ir dziudo.

Pirma pamoka – NEMOKAMA.
 
Su Jumis susisieksime rugpjūčio pradžioje. 2024 08 5-16 d.