Kainoraštis

Rodomi visi rezultatai: 8

 • Dziudo

  40,0070,00

  Dziudo dažniausiai siejamas su dinamišku sportu, kaip vienas varžovas metą kitą varžovą treniruotėse ir varžybose. Nors tai tikrai vienas iš dziudo aspektų, bet tikrąją dziudo reikšmę galima apibrėžti kaip būdą optimaliai panaudoti kūno ir proto galias. Kitaip tariant, įvaldydamas įvairias dziudo kovos technikas ir praktikas išmokstama efektyviausiai panaudoti protą ir kūną kasdieniame gyvenime.
  Be to, dziudo technikos leidžia net ir mažo ūgio žmogui įveikti daug didesnį ir stipresnį žmogų (minkštumas pažaboja kietumą). Dziudo praktika taip pat moko pagarbos kitam asmeniui, taip pat bendradarbiauti ir padėti, taip duodama abipusės naudos abiems pusėms. Dziudo įkūrėjas ir tėvas Jigoro Kano šias sąvokas išreiškė terminais „didžiausias efektyvumas“ ir „abipusė nauda“.

  Pasirinkti savybes
 • Gimnastika

  30,0070,00

  Gimnastika – sporto šaka, kurioje sportininkas turi atlikti įvairius pratimus, reikalaujančius jėgos, grakštumo, lankstumo ir koordinacijos. Žodis gimnastika kilęs iš graikų kalbos. Gimnastikos elementai plačiai naudojami cirke, taip pat įvairių pasirodymų, masinių renginių metu kaip pramoginė dalis.

  Gimnastika yra smagus užsiėmimas, kuris yra viso sporto ir fizinio aktyvumo pagrindas.
  Gimnastika moko dalyvius judėti, suktis, šokinėti, siūbuoti ir apsiversti aukštyn kojomis. Gimnastika yra įdomi veikla ir sporto šaka dėl savo unikalaus indėlio į bendrą kūno parengimą, koordinaciją, judrumą, jėgą, pusiausvyrą ir greitį. Gimnastika suteikia tvirtą judėjimo pagrindą įvairaus amžiaus berniukams ir mergaitėms. Tai leidžia kiekvienam lavinti visą savo kūną, o tai naudinga visoms kitoms sporto šakoms ir veikloms.
  Prietaisai naudojami treniruotėms ir varžyboms: buomas, atraminis šuolis, lygiagretės, skersinis, žiedai, pratimai ant arklio su rankenomis ir laisvieji pratimai.

  Akrobatinė gimnastika sujungia daugybę gimnastikos elementų ir įgūdžių į smagią, komandinę aplinką, suteikdama puikią programą lavinti pusiausvyrą, koordinaciją, jėgą ir komandinį darbą. Akrobatinė gimnastika yra atvira tiek vyrams, tiek moterims, joje derinami įgūdžiai ir meninių šokių programa.

  Pasirinkti savybes
 • Gimnastika

  15,0070,00

  Gimnastika – sporto šaka, kurioje sportininkas turi atlikti įvairius pratimus, reikalaujančius jėgos, grakštumo, lankstumo ir koordinacijos. Žodis gimnastika kilęs iš graikų kalbos. Gimnastikos elementai plačiai naudojami cirke, taip pat įvairių pasirodymų, masinių renginių metu kaip pramoginė dalis.

  Pasirinkti savybes
 • Kūdikių mankšta/gimnastika

  60,00

  Patys mažiausi vaikai taip pat turi būti fiziškai aktyvūs. Pirmaisiais mėnesiais fizinis aktyvumas apsiriboja savo kojyčių, rankyčių ir kitų kūno dalių atradimu, objektų ieškojimu ir griebimu arba mankštele, kuri daroma padedant mamai, tėčiui ar kitam suaugusiam žmogui.

  8 užsiėmimai per 6 savaites

  Daugiau
 • Oro akrobatika

  15,00120,00

  ORO AKROBATIKA – nuostabus būdas sutvirtinti kūną, pagerinti lankstumą, koordinaciją ir išmokti daug įdomių triukų. Tai ne tik skraidymas ore, tačiau ir savęs pažinimas, savo baimių įveikimas. Rekvizitas – juostos, speciali tvirta medžiaga, pakabinta vertikaliai, žiedas, specialus pakabintas lankas.

  Pasirinkti savybes
 • Parkūras

  40,0070,00

  Parkūras (pranc. parkour ‘distancija, kliūčių ruožas’) – sportinio tipo veikla, kurios pagrindinis principas yra judėjimas, patekimas iš vienos vietos į kitą kiek įmanoma greičiau ir efektyviau. Viskas aplinkui traktuojama kaip kliūtys, kurias siekiama įveikti pasikliaujant vien savo galimybėmis.
  Parkūras atsirado 1987 m., jo pradininkais laikomi David Belle ir Sébastien Foucan. Parkūre naudojamos gimnastikos, lengvosios atletikos, kovos menų, buildering’o ir kt. technikos, remiamasi tam tikra suvokimo filosofija. Žmonės, užsiimantys parkūru, vadinami treiseriais (pranc. traceur).
  Parkūras – savo kūno judesių kontroliavimas ir jų pritaikymas įvairiuose savo gyvenimo situacijose. Pagrindiniai veiksniai, kuriuos naudoja treiseriai: jėga ir teisingas jos panaudojimas, mokėjimas greičiau už kitus atsidurti reikiamoje miesto vietoje. Parkūro šūkis – nėra ribų, yra tik kliūtys, kurias galima įveikti. Parkūras – gyvenimo filosofija ir judėjimo menas.
  Parkūras nemoko naudoti kokių nors priemonių, specialios įrangos, ginklų, bet skatina naudotis savo įgūdžiais „čia ir dabar“.

  Pasirinkti savybes
 • Šeimų akrobatika

  40,00

  Suartinkite šeimą ir sportuokite kartu! Pagal kiekvieno poreikius ir fizines galimybes parinksime smagias treniruotes.

  Pasirinkti savybes
 • Trx – funkcinė treniruotė

  80,00

  Functional Training metu yra tobulinamos žmogaus fizinės savybės: jėga, lankstumas, balansas, greitumas, koordinacija ir ištvermė. Užsiėmimas puikiai tinka bet kokio amžiaus ir skirtingo fizinio pasirengimo žmonėms. Pradedama nuo paprastų pratimų, palaipsniui juos sunkinant, todėl kiekvienas sportuojantis gali pasirinkti individualiai sau tinkamiausią krūvį.
  Treniruotėje atliekami funkciniai pratimai efektyviai lavina kasdieniame gyvenime atliekamus judesius (svorių kilnojimas, laipiojimas laiptais, siekis aukštyn ir kitos veiklos). Funkcinės treniruotės metu dažniausiai dirbama su savo kūno svoriu, taip pat yra naudojamos papildomos priemonės: stepai, svareliai, gumos, štangos, TRX diržai ir kitos priemonės.
  Energinga treniruotė leis džiaugtis stangresniu, sveikesniu ir gražesniu kūnu bei greičiau pasiekti norimų rezultatų!

  Jei vedate vaiką pas mus kaina – 70€

  Daugiau