Stovyklos

Registracija į stovyklas

Registruojantis turėsite prisijungti prie paskyros tolimesniuose žingsniuose.

Registracija vyksta per exoclass.com sistemą. Apmokėjimas vyksta visais Jums patogiais apmokėjimo būdais.

Grupės suskirstytos pagal amžių, klasę, laiką ir lokaciją. Galite išsifiltruoti Jums tinkamus kriterijus. SVARBU! Jei registruosite ne vieną vaiką, kiekvienam turite parinkti jo stovyklos grupę (pasirinkus norimą grupę prie vaiko uždėkite varnelę ir spauskite “Pridėti į krepšelį”.)

Išvažiuojamoji stovykla ,,Vasara kartu” 

AKCIJA 390 eur – 320 eur

Išvažiuojamosios stovyklos trukmė: 7 d.
Stovykla skirta: 8-16 metų vaikams

Stovyklos vieta: Kalniškių kaimas, Vilniaus raj. Visiškai naujai 2024 m. įkurta stovyklavietė su naujais gyvenamaisias nameliais, žaidimo aikštelėmis, pavėsinėmis ir saugia aplinka vaikams.

Laisvos pamainos:

2024 m. liepos 22 – 28 d.

2024 m. liepos 29 – rugpjūčio 4 d.

Vasarą pasitinkame su džiaugsmu, o jos metu patirtus nuotykius visus likusius metus nešiojamės širdyje. Įvairūs prisiminimai vėl ir vėl sugrįžta ir ypatingai maloniai šildo šaltais žiemos vakarais. Tad artėjant vasarai, metas pradėti planuoti ką jos metu veiksime. O dar geriau, jeigu įmanoma nuveikti ką nors naujo ir iki šiol nebandyto! Tegu ši vasara tampa išskirtinė: leiskite savo vaikams pažinti tikrąjį džiaugsmą naujų draugų apsuptyje ir išleiskite juos į pirmąją jų gyvenime išvažiuojamąją stovyklą! Užtikriname, kad padarysime viską dėl mūsų mažųjų stovyklautojų: tai taps gražiausiu ir geriausiu vaikų vasaros prisiminimu.

Kuo užsiimsime?

Rūpinsimės aktyvia ir sveika vaikų gyvensena – rytą pradėsime su mankšta, o dienos metu stovyklautojus lydės įvairios, aktyvios veiklos. Žaisime aktyvius ir pasyvesnius žaidimus, šoksime, dūksime, išdykausime ir kitaip pramogausime. Vaikai turės progą mėgautis geriausiais vasaros užsiėmimais: maudynėmis, buvimu su bendraamžiais (net neabejojame, kad stovyklos metu užsimezgusios draugystės lydės vaikus ir jai pasibaigus), orientaciniais žaidimais. Ne tik pramogausime, bet nepamiršime ir lavinti jau turimų įgūdžių bei įgyti naujų: dalyvausime įvairiose edukacinėse veiklose, stebėsime ir patys rengsime įvairius pasirodymus. Mes rūpinamės ir vertiname kiekvieno vaiko individualumą, todėl visuomet kreipiame dėmesį į jų norus bei padedame vaikams rasti jiems įdomias veiklas bei užsiėmimus, rasti savo stipriąsias puses.

Ar stovykloje – saugu?

Suprantame, kad visiems tėveliams, pirmą kartą leidžiantiems vaikus į išvažiuojamąją stovyklą, kyla begalė klausimų, tad esame pasirengę į juos visus
atsakyti ir prireikus – suteikti visą Jus dominančią informaciją. Vaikų saugumu ir jų priežiūra stovyklos metu 24/7 užsiims stovyklos vadovai, kurie užtikrins, kad vaikai stovyklos metu jaustųsi gerai ir saugiai. Vykdant bet kokias sportines ar kitokio pobūdžio veiklas ir užsiėmimus, atsižvelgiame į kiekvieno vaiko fizinį pasirengimą ir norus, tad mažieji stovyklautojai po 5 dienų išvažiuojamosios stovyklos grįš nepavargę, o pasisėmę naujų jėgų ir pilni įspūdžių.

Kodėl mūsų stovykla?

Stovyklos metu vaikai ne tik žais įvairiausius sportinius, judėjimo, stalo ir kitokių rūšių žaidimus, linksmai leis laiką ir įvairiapusiškai tobulės, tačiau turės progą išbandyti ir įvairius sportus, tokius, kaip: akrobatiką, gimnastika, įvairius šokius, lengvąją atletiką, futbolą, krepšinį ir kitus. Galbūt būtent ši stovykla leis Jūsų vaikui nuspręsti, kokiu sportu jis norėtų užsiimti? O galbūt tai apskritai taps jo pirmąją pažintimi su judesio pasauliu? Juk ne veltui sakoma, kad vasaros stovykla – geriausia mažųjų veikla!

Kaina jau pritaikius Vilniaus miesto savivaldybės papildomą finansavimą

 Į stovyklos KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

✅ Apgyvendinimas jaukiai įrengtoje sodyboje, esančioje nuostabios gamtos apsuptyje;
✅ Pilnas maitinimas: pietūs, pusryčiai ir vakarienės, o dienos, užsiėmimų metu – sveiki ir skanūs užkandžiai, įvairūs gėrimai;
✅ Visa reikalinga įranga įvairiems užsiėmimams ir sportinėms veikloms;
✅ Prizai, siurprizai ir apdovanojimai – stovykloje bus pastebėtas kiekvienas vaikas;

✅ Įvairios edukacinės, sportinės ir laisvalaikio veiklos bei pramogos, kuriomis pasirūpins
treneriai ir stovyklos vadovai;
✅ Nuolatinė vadovų priežiūra;
✅ Naujos pažintys, juokas, šypsenos ir įsimintiniausios vasaros akimirkos!

Oro akrobatikos stovykla „Atrask oro akrobatiką“

Stovykla skirta 6-14 metų vaikams.

Trukmė: 5 darbo dienos.

Galima rinktis stovyklos vietą:

  • Ateities g. 31, Vilniaus parkūro akademija, K-GYM sporto ir sveikatingumo centras
  • Vytauto Pociūno g. 8, PC Outlet, Vilnius

Laisvos pamainos:

2024 m. liepos 1 – 5 d.

2024 m. liepos 8 – 12 d.

2024 m. liepos 15 – 19 d.

2024 m. liepos 22 – 26 d.

2024 m. liepos 29 – rugpjūčio 2 d.

2024 m. rugpjūčio 5 – 9 d.

Lankstumas, grakštumas, puiki koordinacija ir kūno stiprinimas – visa tai, ko Jūsų vaikas išmoks ir pasisems dalyvaudamas stovykloje „Atrask oro akrobatiką“.
Vasara – puikiausias metų laikas ir metas, kuomet vaikai gali įgyvendinti visas savo svajones ir norus, kuriems negalėjo rasti pakankamai laiko mokslo metų laiku. Norisi, kad mūsų mažieji laiką praleistų kuo turiningiau, tad kodėl nepabandžius išmokti ką nors naujo? Oro akrobatika gali tapti būtent ta veikla, kurioje Jūsų vaikas galės ne tik atrasti save, bet ir pilnai realizuoti: leiskite pasireikšti jo kūrybingumui, o kartu ir lavinti savo lankstumą, ištvermę, stiprinti kūno raumenis ir atlikti įvairius pratimus ore.

Ar vaikams oro akrobatika – saugus užsiėmimas? Be abejonės. Jūsų vaikai galės mėgautis karstymusi, laipiojimu ir įvairių pratimų atlikimų be jokios baimės, kadangi visi įrenginiai, su kuriais ir ant kurių vaikai atlikinės įvairius pratimus ir užduotis, yra sertifikuoti ir saugūs. Stovyklos metu vaikus taip pat nuolat prižiūrės treneriai, tad jaudintis tikrai nėra dėl ko. Kiekvienam, dalyvaujančiam oro akrobatikos stovykloje, fizinis krūvis ir pratimai yra parenkami individualiai, pagal vaiko pasiruošimą ir pasiekimus.

Kvalifikuoti savo srities specialistai atskleis vaikams oro akrobatikos įmantrybes ir
supažindins su įvairiomis šio sporto subtilybėmis, leisdami vaikams pasijusti tikromis žvaigždėmis. Mums itin svarbu, kad kiekvienas vaikas būtų pastebėtas ir įvertintas: ugdome įvairias gerąsias vaikų savybes ir patirtis.

Stovyklos metu vaikų laukia ne tik oro akrobatikos užsiėmimai, bet ir įvairūs žaidimai, linksmos pramogos. Lavinsime gebėjimą dirbti grupėse, vieni kitiems padėsime bei kartu džiaugsimės pasiekimais. Tad nėra ko laukti – ruoškitės skristi ir leiskitės į geriausią vasaros nuotykį ore!

Kaina jau pritaikius Vilniaus miesto savivaldybės papildomą finansavimą

 Į dienos stovyklos KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

✅ Aktyviai leidžiant laisvalaikį, itin svarbi pilnavertė mityba, kuri lemia gerą savijautą –
stovyklos dalyviai galės mėgautis sveikais užkandžiais, gėrimais ir kitokiais
skanumynais, o svarbiausią energiją užtikrins sotūs pietūs maitinimosi įstaigose;
✅ Visa reikalinga įranga ir inventorius, taip pat puikiai oro akrobatikai pritaikytos
patalpos;
✅ Nuolatinė trenerių priežiūra, kuri užtikrina saugumą ir dalyvaujančių tobulėjimą;
✅ Įvertinimas ir pripažinimas: stovyklautojų laukia įvairūs prizai, siurprizai ir
apdovanojimai;
✅ Kviestiniai savo srities profesionalai, kurie pasirūpins programa, skirta būtent
„Atrask oro akrobatiką“ stovyklai;
✅ O visų svarbiausia – naujos draugystės, puikus laikas ir nepamirštami įspūdžiai!

Akrobatikos ir gimnastikos stovykla „Atrask vasarą su sportu“

Stovykla skirta 7-12 metų vaikams.

Trukmė: 5 darbo dienos.

Galima rinktis stovyklos vietą:

  • Ateities g. 31, Vilniaus parkūro akademija, K-GYM sporto ir sveikatingumo centras
  • Vytauto Pociūno g. 8, PC Outlet, Vilnius
  • Ozo g. 14C, DELFI sporto centras, Vilnius
  • Savanorių g. 28, Impuls, Vilnius

Laisvos pamainos:

2024 m. birželio 25 – 28 d.

2024 m. liepos 1 – 5 d.

2024 m. liepos 8 – 12 d.

2024 m. liepos 15 – 19 d.

2024 m. liepos 22 – 26 d.

2024 m. liepos 29 – rugpjūčio 2 d.

2024 m. rugpjūčio 5 – 9 d.

2024 m. rugpjūčio 12 – 16 d.

2024 m. rugpjūčio 19 – 23 d.

Leiskime vaikams būti drąsiems – leiskime jiems būti savimi. Atvykite, susipažinkite, atraskite ir patirkite: išmokite naujų dalykų ir ugdykite pasitikėjimą savimi. Kviečiame jaunuosius stovyklautojus prisijungti prie akrobatikos ir gimnastikos stovyklos „Atrask vasarą su sportu“. Kas gali būti geriau, negu susirasti naujų draugų ir jų tarpe leisti vasaros dienas ne tik pramogaujant ir žaidžiant, bet ir išmokstant ką nors naujo bei lavinant įvairius įgūdžius? Jeigu Jums, kaip ir mums, atrodo, kad judėjimas – neatsiejama gyvenimo dalis, tuomet ši stovykla laukia Jūsų.

Stovyklos metu vaikai ne tik mokysis akrobatikos ir gimnastikos ypatybių bei subtilybių, lavins judėjimą, susipažins su triukų atlikimo technikomis – kartu kursime bendruomenę, kurioje žaisime, džiaugsimės ir dalinsimės patirtimi. Mes gerbiame kiekvieno vaiko individualumą, todėl įvairios užduotys ir užsiėmimai yra parenkami ir pritaikomi pagal vaiko fizinį pasirengimą ir asmeninius pasiekimus. Linksmindamiesi lavinsime atmintį ir kūrybiškumą – dalyvausime įvairiose edukacijose, plėsime akiratį – leisimės į pažintines išvykas. Nustebsite sužinoję, kiek daug stovyklautojų atranda save įvairiose, naujose veiklose ir atranda dominančias sritis, dalyvaudami iki tol neišbandytuose ir neregėtuose užsiėmimuose. Nuolatinė socializacija padės dar geriau atsiskleisti vaikų gabumams ir stipriosioms jų pusėms.

Stovyklos metu vaikai bus nuolat prižiūrimi trenerių, kurie puikiai išmano akrobatikos ir gimnastikos specifiką, todėl vaikų saugumas atliekant įvairius pratimus bus užtikrinamas šimtu procentų. Siekiame, kad stovyklautojai jaustųsi gerai ir stovykla taptų geriausiu vasaros prisiminimu, todėl pagarba, empatija ir draugiškumas yra vienos svarbiausių mūsų stovyklos vertybių.

Leiskimės į draugystę su sportu kartu!

Kaina jau pritaikius Vilniaus miesto savivaldybės papildomą finansavimą

 Į dienos stovyklos KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

✅ Žaisdami ir aktyviai leisdami laisvalaikį, nuolat užkandžiausime ir mėgausimės
sveikais gėrimais bei įvairiais skanumynais, o mūsų sočiais pietumis bus
pasirūpinta įvairiose maitinimosi įstaigose;
✅ Sportinei veiklai pritaikytos patalpos, su geriausia technika;
✅ Savo srities profesionalų ir trenerių priežiūra, kurie užtikrins vaikų saugumą visos
stovyklos metu;
✅ Įvertinimas ir pripažinimas – stovyklautojų laukia apdovanojimai, prizai ir siurprizai;
✅ Puikios emocijos, gera nuotaika ir patys gražiausi vasaros prisiminimai!

Parkūro dieninė vasaros stovykla

Stovykla skirta 7-15 metų vaikams.

Trukmė: 5 darbo dienos.

Galima rinktis stovyklos vietą:

  • Ateities g. 31, Vilniaus parkūro akademija
  • Vytauto Pociūno g. 8, PC Outlet, Vilniaus parkūro akademija

Laisvos pamainos:

2024 m. liepos 1 – 5 d.

2024 m. liepos 8 – 12 d.

2024 m. liepos 15 – 19 d.

2024 m. liepos 22 – 26 d.

2024 m. liepos 29 – rugpjūčio 2 d.

Visai nesvarbu, kiek Jūsų vaikui metų – 7, 9 ar 15, vietos šioje stovykloje atsiras kiekvienam! Tegu ši vasara dovanoja pačias geriausias akimirkas ir neišdildomus
įspūdžius: iš arčiau susipažinkite su parkūro pasauliu.

Parkūras – sportinio tipo veikla, puikiai tinkanti tiek vaikams, tiek paaugliams. Tai smagus, iššūkių kupinas sportas, kuris garantuos ne tik gerą savijautą ir puikią nuotaiką. Parkūras leidžia lavinti judėjimo įgūdžius, pusiausvyrą, geriau suprasti ir valdyti savo kūną bei judesius. Grįžę iš stovyklos, vaikai galės džiaugtis ne tik naujomis pažintimis, užsimezgusiomis draugystėmis ir gražiausiomis vasaros akimirkomis, bet ir gebėjimu Jums parodyti, kaip greitai ir efektyviai, šokinėjant arba pasitelkiant kitus triukus, pasiekti vieną ar kitą tašką.

Stovykloje laukiami visi vaikai: ir tie, kurie nori iš arčiau pažinti parkūro pasaulį ir pažengusieji. Veikti čia tikrai bus ką – vaikų laukia dieniniai parkūro užsiėmimai, įvairūs žaidimai, komandinės užduotys. Treniruojantis vaikus prižiūrės patyrę ir kvalifikuoti treneriai, taip užtikrinant vaikų saugumą. Stovyklos metu stengiamės ne tik įtraukti, bet ir ugdyti vaikų kūrybiškumą ir kitas gerąsias savybes. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad ši stovykla taptų geriausiu jaunimo vasaros prisiminimu.

Įveik kliūtis, kurios atrodo neįmanomos, pažink save ir judėjimo kalbą! Leiskis į įsimintiniausią vasaros nuotykį ir leiskis į nuotykius kartu su Parkūro bendraminčiais.

Kaina jau pritaikius Vilniaus miesto savivaldybės papildomą finansavimą

 Į dienos stovyklos KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

✅ Rūpinamės pilnaverte mityba ir puikia savijauta – dalyvaujančiųjų stovykloje laukia
sveiki užkandžiai, gėrimai ir skanūs bei sotūs pietūs maitinimosi įstaigose;
✅ Visas reikalingas inventorius ir puikiai parkūrui pritaikytos patalpos, erdvė stovyklos
veikloms;
✅ Kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys treneriai, atvykstantys į stovyklą su specialiai jai
paruošta programa;
✅ Prizai, siurprizai ir įvairūs apdovanojimai: nepastebėtas neliks nė vienas;
✅ Kultūrinė ir sportinė programa, su nuolatine savo srities profesionalų pedagogų ir
trenerių priežiūra;
✅ Gera nuotaika, nepamirštami įspūdžiai ir naujos pažintys!

Stovykla „Pelenė 2024“

Stovykla skirta 12-17 metų paauglėms.

Trukmė: 5 darbo dienos.

Stovyklos vieta:

Ateities g. 31, Vilnius, K-GYM sporto ir sveikatingumo centras

Laisvos pamainos:

2024 m. liepos 22 – 26 d.

2024 m. liepos 29 – rugpjūčio 2 d.

Ar esate pasiruošusios pasinerti į geriausią vasaros nuotykį? Jūsų laukia ne tik naujos pažintys ir naujai užsimezgusios draugystės.. Stovykla „Pelenė 2024“ kviečia iš arčiau pažinti ne tik save, bet ir Jus supantį pasaulį: įvairūs patarimai ir gyvenimiškos situacijos, mergaitiški pokalbiai, žaidimai, užsiėmimai ir saviugda – visa tai ir dar daugiau laukia tų, kurios nuspręs tapti stovyklos dalimi.
Stovyklautojų laukia pažintis su naujausiomis mados ir kosmetikos tendencijomis, šokių užsiėmimai, savęs pažinimo sesijos. Stovyklos užsiėmimų metu plečiame paauglių akiratį, gebėjimą dirbti komandoje ir individualiai: laukia įvairios grupinės veiklos ir užsiėmimai, šokiai, dainos, edukacijos. Užsiėmimų metu gerą savijautą užtikrins stovyklos vadovai ir kviestiniai lektoriai bei kiti svečiai. Stovyklos metu suteikiame galimybę atsiskleisti kiekvienai paauglei – dar geriau pažinti save bei supančią aplinką ir vystyti savo stipriąsias puses. Mes gerbiame vaikų individualumą, tad užtikriname, kad čia kiekviena mergaitė ras užtarimą ir supratimą jai rūpinčiomis temomis ir klausimais. Suprantame, kad brendimo laikotarpių galvoje sukasi milijonas minčių, tad kodėl nepasidalinus jomis su bendraamžiais? O gal atsakymus į rūpimus klausimus galės padėti rasti stovykloje dalyvaujantys suaugusieji, tikri savo srities profesionalai?
Suteikime progą savo vaikams praleisti laisvalaikį turiningai ir vasaros atostogas paversti nepamirštomis: ugdykime jų talentus ir drąsa, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje. Tegu paauglių džiaugsmas liejasi laisvai! Stovykla „Pelenė 2024“ – tarytum mergaičių pižamų vakarėlis, besitęsiantis ilgiau negu vieną dieną, tad linksmybės čia – garantuotos.

Į dienos stovyklos KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

✅ Patys skaniausi užkandžiai, sveiki ir pilnavertę mitybą užtikrinantys skanumynai ir
gėrimai. Sočiais pietumis bus pasirūpinta įvairiose maitinimosi įstaigose;
✅ Erdvios patalpos, puikiai pritaikytos įvairioms veikloms, sportui, šokiams,
grupiniams užsiėmimams;
✅ Visa reikalinga technika ir inventorius numatytoms veikloms ir edukacijoms;
✅ Nuolatinė kompetentingų stovyklos vadovų priežiūra ir dėmesys;
✅ Kviestiniai svečiai ir lektoriai, kurie dalinsis savo žiniomis ir atsakys į
stovyklautojoms kylančius klausimus;
✅ Puiki nuotaika, gera savijauta ir nepamirštamos akimirkos! O kur dar naujai
užsimezgusios pažintys ir ilgalaikės draugystės?