Gaudynės 2022 | TAG 2022

Vilniaus parkūro akademijos sportininkai dalyvavo Druskininkuose vykusiose varžybose Gaudynės 2022 | TAG 2022.

Vilniaus parkūro akademijos komanda

Gausiausios gaudynės iki šiol, stiprūs varžovai, nesustabdomos emocijos ir dar kartą naujai pastatyta gaudynių arena GRUODŽIO 3 d. vyko Druskininkų jaunimo užimtumo centre.

Trečius metus iš eilės gaudynių nugalėtoju tapo Evaldas Metrikis, kuriam reikėjo nemažai paprakaituoti, jog sugebėtų pabėgti nuo Justo Visockio, kuris į varžybas užsiregistravo paskutinę minutę, nes galvojo, jog dalyvauti nepavyks

Nuo čempionų Druskininkiečių per plauką atsiliko mūsų akademijos treneris Gediminas Paulauskas, kuris pelnė trečiąją vietą kaip ir praėjusiais metais.

,,Galiu pasakyti, kad praeitais metais (2021) buvo sunkiau varžytis, pasiruošimo, ištvermės kažkaip mažiau, o dar ir skrydis tarp turėklų nemaloniai skaudus buvo, bet užtad šiemet užsipumpavę daugiau treniruočių su didžiule Vilniaus Parkūro Akademijos dalyvių komanda, maksimaliu tėvelių ir draugų palaikymu tiesiog skraidėme per visą gaudynių aikštelę, – sakė Gediminas Paulauskas vertindamas savo ir komandos pasirodymą. – Irgi buvo nelengva, bet kažkaip lengviau nei praeitais metais, ištvermės daugiau ir klaidų bėgimuose mažiau”.
,,Labai džiaugiuosi, kad jau ir renginiuose matosi Parkūro paklausa atsižvelgiant į norinčiųjų dalyvauti skaičių ir be galo esu patenkintas, kad mano ir kitų trenerių mokiniai patyrė tas varžybų emocijas, tikimės kitais metais bus dar smarkiau, tik į priekį!!! #VienybėJudant”, – užvedančiai visus motyvavo Gediminas.

Suaugusiųjų grupės prizininkai

Jaunių kategorijoje iki 13 metų pirmoji vieta atiteko Vilniaus parkūro akademijos auklėtiniui: Benas Derus 

2 vieta. Evita Juškevičiūtė (Druskininkai). Šiais metais Evita tikrai nemažai pasistengė, nes po praėjusių metų nesėkmės ir iškritimo pirmoje kovoje dabar pakilo iki pat prizinės vietos. 3 vieta atiteko dar vienam mūsų akademijos auklėtiniui Deividui Adomavičiui.

Jaunių grupės prizininkai

Sveikiname visus dalyvius ir prizininkus!

Labai dėkojame Druskininkų jaunimo užimtumo centrui, visai parkūro bendruomenei ir rėmėjams kurie aprūpino nuostabiais prizais!

Varžybų prizininkai

Nuoroda į Fotoalbumą:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=DruskininkuJUC&set=a.2308449982637587

Nuotraukų autorius Justinas Kyga