Kviečiame registruotis į vasaros vaikų stovyklas

Vasara be filtro: tavo nuotykiai bus #InstaHit!

Saulė kelia temperatūrą labiau už fejerverkus, paukščiai gieda garsiau už bet kokį koncertą – vasara jau čia pat! 🌞O kas gali būti geriau už nepamirštamą laiką su naujais draugais ir nuotykiais, kurie verti ne tik tavo, bet ir viso interneto dėmesio?

Mes siūlome net 5 super fainaas stovyklas tavo nepamirštamai vasarai:

  • „Vasara kartu“: Dirstelk į telefoną – ten nuobodulio filtrai. Pas mus – išvažiuojamieji nuotykiai gamtoje, kurie privers net medžius kvatoti!
  • „Atrask oro akrobatiką“: Skraidyk kaip Žmogus-voras (tik be kostiumo) ir įkelk į internetą tokį vaizdelį, kuris išvers visiems iš koto!
  • „Atrask vasarą su sportu“: Pasistiprink, išmok triukų, susipažink su fantastiškais draugais ir sukurk video, nuo kurio visiems spingsės akys! ‍
  • Parkūro dieninė stovykla: Įveik visas kliūtis, tapk parkūro meistru ir nufilmuok savo parkūro judesius – tavo „Likes“ skaičius bus didesnis už žvaigždes danguje! ️
  • „Pelenė 2024“: Išlaisvink savyje princesę, išmok naujų dalykų, linksminkis iš peties ir sukurk prisiminimus, kurie bus gražesni už bet kokį filtrą!

Geriausia dalis? Stovyklos visą vasarą! Rinkis iš daugybės pamainų ir rask sau idealiausią datą bei vietą. Nieko nelauk – vasara jau čia pat!

Šiemet turim net 24 stovyklas! Jei norinčiųjų bus per daug, turbūt teks pastatyti dar kelias!

Nesvarbu, ar nori išbandyti kažką naujo, ar patobulinti esamus įgūdžius, pas mus rasi viską, ko reikia žaibiškam vasaros nuotykiui!

Registruokis dabar ir pasigauk geriausią vasaros bangą!

Daugiau info ir registracija: https://atrasksporta.lt/stovyklos/

Pasimatykim stovyklose!